آیا منبع تغذیه لیزر من واقعاً خراب است یا لوله من بد است؟ این فیلم آموزشی را ببینید تا مشخص شود منبع تغذیه لیزر CO2 در چین واقعا بد است. شامل چندین شاخص منفرد است که منبع تغذیه دیگر کار نمی کند یا به درستی کار می کند. در اینجا یک لوله لیزر بد نشان داده شده است ، منبع تغذیه بد نیست - به این فیلم مراجعه کنید.

برای Instructionable کلیک کنید: نحوه آزمایش و تنظیم منبع تغذیه لیزر CO2 ساخت چین (چین) برای داشتن عمر طولانی از لوله لیزر CO2 برای سیستم حکاکی لیزری و دستگاه برش لیزری. شامل یک مجموعه دستورالعمل آنلاین ، یا یک pdf قابل بارگیری برای اعضای قابل آموزش است.

برای Instructionable کلیک کنید: نحوه تبدیل 220 ولت به 110 ولت بر روی منبع تغذیه لیزر CO2 چینی شامل یک مجموعه دستورالعمل آنلاین یا یک پی دی اف قابل بارگیری برای اعضای سازنده است.

این مشخصات منبع تغذیه برای من چه معنی دارد؟

حفاظت: با محفظه کاملاً پایه ، مدار خروجی منبع تغذیه می تواند برای مدت کوتاهی باز باشد (اما باید از قوس بین قطب مثبت و محفظه جلوگیری شود). این مشخصات به موارد قابل اجرا زیر تبدیل می شود: 1. هنگام نصب منبع تغذیه لیزر ، منبع تغذیه را به ف محفظه (در صورت وم کاغذ سنباده) زمین بزنید تا مطمئن شوید سیم زمین از منبع تغذیه به محفظه لیزر می رود و بعداً محفظه لیزر زمینی است. 2. در صورت شنیدن و / یا دیدن قوس ، بلافاصله خاموش شوید (سیم قرمز لیزر می تواند با گذشت زمان خراب شود یا به طور نامناسب نصب شود ، بنابراین به درستی وصل شوید). قوس بندی محوطه را اینجا در یوتیوب مشاهده کنید. یک روش برای اتصالات سیم مناسب را اینجا در یوتیوب مشاهده کنید. این بدان معنی است که شما باید برای قوس گوش دهید زیرا سیم های ولتاژ بالا با استفاده از آنها خراب می شوند (سیم 150 وات RECI من پس از حدود 25 ساعت استفاده قوس داخلی (در داخل عایق) را در نزدیکی لوله شروع کرد ، بنابراین من آن را برش دادم از آن زمان مشکلی

معرفی پاورdy13  دستگاه برش لیزر

حداکثر ولتاژ 35 کیلوولت این حداکثر قدرت مطلق منبع تغذیه با توجه به این مشخصات است - اگرچه من هرگز آن را هنگام اندازه گیری ولتاژ بالا ندیدم. اکنون ، نحوه کار منبع تغذیه این است که ولتاژ ضربه ای برای شروع لیزر دارد و سپس برای حفظ لیزر به سرعت به ولتاژ ثابت می افتد. اگر این مقدار برای لیزر شما خیلی کم باشد ، لیزر شروع به لیز شدن نمی کند.

برعکس ، منبع تغذیه با امتیاز بالاتر نمونه کار را در اینجا در یوتیوب مشاهده می کند. با این وجود ، اگر می خواهید از منبع تغذیه بالاتری استفاده کنید ، در حین اندازه گیری توان خروجی لیزر ، جریان را تا حد ممکن پایین بیاورید. به عبارت دیگر ، لوله لیزر را با قدرت خروجی بالاتر از درجه بندی آن اجرا نکنید - 60 وات را با 60 وات کار کنید ، نه 70 وات وگرنه زود از بین می رود.

ولتاژ ورودی: AC 220V + 30 یا AC 110V + 20 (برای تعیین سفارش تعیین می شود). این بدان معنی است که شما باید ولتاژ AC ورودی صحیح را وارد کنید. اگر 220 ولت جریان برق اشتباه است ، می توانید با استفاده از این دستورالعمل به ولتاژ 110 ولت تبدیل کنید. یا اگر متوجه شدید که لیزر شما فقط نیمی از توان خود را از بین می برد ، پس می دانید که همانطور که این شخص کشف کرده برای سیم 220 ولت متصل است.

منبع تغذیه دستگاه لیزر

لیزر ,، ,تغذیه ,منبع ,ولتاژ ,یک ,منبع تغذیه ,تغذیه لیزر ,است که ,لیزر co2 ,لوله لیزر ,مجموعه دستورالعمل آنلاین

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Filmupto زندگی با طعم لادن تأملات گروه معماری و دکوراسیون داخلی البرز قاب احساس آموزش نویسندگی شعر هایی برای مادحین هیئت شاهراه ماینر و ارز های دیجیتال نوشته های یه ذهن خط خطی